Menu Close

Anykščių užimtumo kambarys

Anykščių rajono psichikos sveikatos centro patalpose yra įsikūręs ir savo veiklą vykdo Lietuvos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos Anykščių užimtumo kambarys. Tai viena iš nedaugelio organizacijų, kuri 2004 metais įsteigta psichikos neįgaliųjų iniciatyva. Bendrija vienija psichikos neįgaliuosius ir jų artimuosius. Čia sergantieji psichikos ligomis sprendžia savo problemas, susijusias su ligos stigmatizacija, užimtumo trūkumu, savipagalbos poreikiu.

Veikiančiame užimtumo kambaryje, organizuojami įvairūs užsiėmimai: meno, muzikos užsiėmimai, kompiuterinių įgūdžių ugdymas, socialinių, kasdieninių įgūdžių ugdymas, sveikos gyvensenos užsiėmimai. Organizuojamos ir rengiamos įvairios šventės, gimtadienių paminėjimai, ekskursijos. Anykščių užimtumo kambario lankytojai džiugiai sutinka naujus narius ir kviečia visus, kurie nori dalyvauti Anykščių užimtumo kambaryje vykstančiuose užsiėmimuose, prisijungti prie mūsų ir kartu spręsti iškilusius sunkumus, praskaidrinti savo kasdienybę bendraujant su panašaus likimo draugais.

Jeigu Jus sudomino mūsų veikla, kviečiame prisijungti prie mūsų.

Kreiptis galite į Anykščių PSC socialinę darbuotoją Žanetą Šleikuvienę. Tel. (8 381) 56703, (8 618) 52899 el. paštas apsc@res.lt

 

 

Skip to content