Menu Close

Anykščių užimtumo kambarys

VšĮ Anykščių rajono psichikos sveikatos centro patalpose yra įsikūręs ir savo veiklą vykdo užimtumo kambarys. Užimtumo kambaryje gali lankytis ir įvairiomis kūrybinėmis veiklomis užsiimti psichikos neįgalią turintys asmenys ir jų artimieji. Čia sergantieji psichikos ligomis sprendžia savo problemas, susijusias su ligos stigmatizacija, užimtumo trūkumu, savipagalbos poreikiu.

Veikiančiame užimtumo kambaryje, organizuojami įvairūs užsiėmimai: meno, muzikos užsiėmimai, relaksacijos, socialinių, kasdieninių įgūdžių ugdymas, sveikos gyvensenos užsiėmimai. Anykščių užimtumo kambario lankytojai džiugiai sutinka naujus narius ir kviečia visus, kurie nori dalyvauti Anykščių užimtumo kambaryje vykstančiuose užsiėmimuose, prisijungti prie užimtumo kambario lankytojų gretų ir kartu spręsti iškilusius sunkumus, praskaidrinti savo kasdienybę bendraujant su panašaus likimo draugais.

Jeigu Jus sudomino mūsų veikla, kviečiame prisijungti prie mūsų.

Kreiptis galite į Anykščių PSC socialinę darbuotoją Žanetą Bieliūnė. Tel. (8 381) 56703, (8 618) 52899 el. paštas apsc@res.lt