• slide5.jpg
  • slide3.jpg
  • slide1.jpg
  • slide8.jpg
  • slide7.jpg
  • slide4.jpg
  • slide2.jpg
  • slide6.jpg

Registracija pas specialistą

Registracija http://www.sergu.lt

Specialistai

Specialistų sąrašas

E-vyriausybė

Elektroniniai vyriausybės vartai

Pacientams

Patarimai. Ką kiekvienas pacientas turėtų žinoti.

Kontaktai

Personalo kontaktai

Darbo laikas

Personalo darbo laikas

 

Įstaigos darbo laikas:

l - IV nuo 700 val. iki 1700 val.

V - nuo 700 val. iki 1545 val.

VšĮ Anykščių rajono

psichikos sveikatos centras

V. Kudirkos g. 1,

Anykščiai

LT - 29145 

Tel. (8 381) 51083

anyksciu.rpsc@res.lt 

Registratūros

tel. Nr. (8 381) 56704

 Kur ieškoti pagalbos?

Už saugią Lietuvą baneris 250x430

 

sam

 

 

 

ansav

 

 

 

sodra

 

VKontrole

 

 

 

 

Mokestis už paslaugą

 

 

sodros 230 188

 

 

 

Manyčiau, kad sugebėjimas užmegzti bei palaikyti santykius tarp draugų paauglystės metu yra kritiškai svarbus. Tai teigiamai veikia paauglio savigarbą, pasitikėjimą savo jėgomis. Priešingai, bendraamžių atstūmimas neigiamai veikia savo įvaizdžio suvokimą, ir gali tapti svaria priežastimi užmegzti artimus ryšius su internetiniais draugais nei realiais bendraamžiais. Tikėtina, kad internetas tuomet tampa ta vieta, kur galima užsimiršti, susidoroti su patiriamu stresu. Bendraudami internetu jie jaučiasi patogiau ir laisviau, be to, virtualiojoje erdvėje išreikšti jausmus ir mintis jiems lengviau nei realiame pasaulyje.

Manoma, kad socialinio pobūdžio svetainės ypač patrauklios dėl galimybės visapusiškai kontroliuoti savo įvaizdį ir taip sulaukti trokštamo dėmesio bei įvertinimo. Kita vertus pokalbių bei socialinių tinklų privalumas yra tas, kad jaunas žmogus juose jaučiasi ne toks suvaržytas, laisviau bendrauja, yra atviresnis, leidžia sau pasakyti daugiau, nei išdrįstų realiame gyvenime. Tai jausmas kylantis tada, kai tu esi saugus. Bendraudami internetu jie gali rinktis, su kuo ir kada šnekėti, turi laiko apgalvoti, sukurti žinutes ir taip kontroliuoti sąveiką su aplinkiniais. Iš dalies internetas palengvina uždarumą bei padeda jiems atsiverti, tarsi išmoko kaip pateikti save kitiems.

Aš galvoju, kad nėra taip blogai, jei sugebame išlaikyti sveiką balansą ir internetinį bendravimą priimame kaip parankų įrankį ryšiui su draugais palaikyti. Vis dėlto nuolatinis buvimas virtualiojoje aplinkoje daro didžiulę žalą jauno žmogaus socializacijai. Kita vertus, tokios pažintys gali turėti ir labai neigiamą atspalvį. Žmonės gali manyti, kad žino, su kuo bendrauja internete, tačiau visiškai nenutuokti apie tikrąsias šių žmonių savybes ir motyvus.

Labai svarbu suvokti, kad bendravimas virtualiojoje erdvėje niekada neatstos tiesioginių žmonių santykių. Tad manyčiau, jog turėtų būti skiriamas didesnis dėmesys prevencinėms paskaitoms, tėvų konsultavimui.

Anykščių PSC psichologė Jolanta Antanina Dovidonienė


Baneris nuorodos i gaires 2           Pagalvok 150x60 web              Žinoti sveika          Visuomenės sveikatos centras

Įstaigos kontaktiniai duomenys

Kontaktai

Registracija pas specialistą

Registracija

Įstaigos partneriai

Partneriai

Aplinka

Galerija

Registratūros darbo laikas:

l - IV nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
V - nuo 7.00 val. iki 16.00 val.

 Tel. (8 381) 56704

 

VšĮ Anykščių rajono psichikos sveikatos centras

V. Kudirkos g. 1, Anykščiai LT - 29145

Įm. k. 154335074 (PVM kodo nėra)

Tel./faks. (8 381) 51083 El. paštas: anyksciu.rpsc@is.lt

Sąskaitos Nr. LT 56 7044 0600 0389 9945